Monitoring zwierząt

Jeżeli wydaję wam się, że podczas nieobecności właścicieli, ich pupile siedzą znudzone i tylko czekają na powrót swoich opiekunów, to jesteście w dużym błędzie. Aby się o tym przekonać, warto zamontować monitoring zwierząt w swoim domu.

Aby zainstalować domowy monitoring, wystarczy kamera w rozdzielczości HD 720 p, którą podłączymy do prądu oraz aplikacja do ściągnięcia na smartfona. Większość kamer tego typu posiada wbudowany magnez, co pozwala ją zawiesić w dowolnym miejscu. Urządzenia tego typu pracują też jednakowo w trybie nocnym oraz dziennym, więc nie potrzebujmy światła, aby na bieżąco monitorować nasze zwierzęta. Samo nagranie można zaś zapisać na kartach microSD, dzięki temu jesteśmy je w stanie odtworzyć na każdym niemal urządzeniu.

Sam monitoring zwierząt przede wszystkim zaspokaja naszą ciekawość. Możemy zobaczyć swoje zwierzęta w sytuacjach, w których nigdy byśmy ich nie przyłapali, kiedy wiedzą one o naszej obecności. Dodatkowo jesteśmy w stanie nagrać filmy, które mogą stać się kapitalną rodzinną pamiątka. Dowiemy się też z nich, że wbrew naszym oczekiwaniom psy czy kot wcale nie śpią przez cały dzień, ale wyjątkowo aktywnie zwiedzają mieszkanie. Monitoring zapewnia też zwierzętom bezpieczeństwo. Kiedy tylko cos zagrozi zwierzętom, będziemy o tym natychmiast wiedzieć. Możemy też zobaczyć jak wobec psa czy innego zwierzęcia zachowują się osoby, które na przykład zatrudniamy w naszym domu. Czy są dla niego miłe, czy może robią krzywdę zwierzęciu? Monitoring pozwala nam też zweryfikować wszelkie zarzuty o to, że nasz pies zachowuje się zbyt głośno i sprawdzić, czy rzeczywiście zwierzę przez cały czas szczeka, czy może jest w jakiś sposób prowokowane. Dodatkowo poznamy wszelkie nawyki psów. Zorientujemy się, gdzie giną części naszej garderoby i do których miejsc pies, kiedy nas nie ma, jest najbardziej przyzwyczajony. To pozwoli nam podejmować trafniejsze decyzję, dotyczące usytuowania legowiska czy warunków, w jakich pies zostaje sam. Ostatecznie taki monitoring stanowi wspaniałe źródło rozrywki.


zamów zerkam

Monitoring zwierząt
program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl