Monitoring opiekunki

Coraz więcej osób montuje w swoim domu monitoring. Ten bowiem nie tylko zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa, ale sprawia, że jesteśmy w stanie rzetelniej ocenić choćby pracę opiekunki do dziecka.

Podgląd opiekunki dziecka na żywo jest wbrew pozorom prosty zarówno do zainstalowania jak też codziennej obsługi. Platforma monitoringu cyfrowego Zerkam.pl to bezpieczny i funkcjonalny system monitoringu IP, który jesteśmy w stanie całkowicie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy dopasować czułość kamery, a sam proces nagrywania może się odbywać jednakowo w dzień i w nocy. Monitoring opiekunki jesteśmy w stanie prowadzić właściwie z każdego miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy. Specjalna, bezpłatna aplikacja umożliwia nam obejrzenie dowolnego nagrania w każdym momencie, bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Jesteśmy w stanie podglądać pracę zatrudnionej przez nas osoby, kiedy mamy chwilę w biurze, czy też w trakcie lunchu, a nawet kiedy wyszliśmy na imprezę ze znajomymi. Dodatkowo, jeśli zobaczymy na danym filmie coś, co nam się nie podoba lub uchwycimy moment, kiedy zatrudniona przez nas opiekunka popełnia wykroczenie lub przestępstwo, czy też, co gorsza, krzywdzi nasze dziecko, to możemy dowolny fragment video zapisać. Dzięki temu nie tylko będziemy mogli ją zwolnić, ale też pociągnąć do odpowiedzialności karnej na podstawie nagranego fragmentu filmu.

Sam monitoring jesteśmy w stanie zainstalować w każdym pokoju lub miejscu domu, gdzie znajduję się dziecko i pracuje opiekunka. Może to być salon, pokój dziecięcy, kuchnia czy też ogródek, w którym dziecko z opiekunką spędza dużo czasu. Sama instalacja monitoringu jest niezwykle prosta i nie wymaga od nas żadnej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Wystarczy nam właściwie dostęp do Internetu, który jest wymagany w miejscu zainstalowanej kamery. Do podglądania monitoringu potrzebujemy zaś komputera z dostępem do Internetu lub też tabletu. Najwygodniej monitoring będzie nam śledzić za pośrednictwem telefonu Android z zainstalowaną aplikacją.


zamów zerkam

Monitoring opiekunki
program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl