Monitoring online

Monitoring online to idealne rozwiązanie dla każdego, kto z jakiegoś powodu potrzebuje mieć bezpośredni i nieustanny podgląd na to, co dzieje się w danym mieszkaniu czy też biurze.

Zamontowana kamera z obrazem na żywo sprawdzi się choćby w przypadku kiedy chcemy mieć podgląd na osobę chorą lub starszą. Gdy czujemy się bardziej komfortowo, nadzorując pracę pracowników, czy po prostu potrzebujemy w większym stopniu zadbać o bezpieczeństwo własnego domu. System monitoringu jest jednym słowem dla każdego. Jego instalacja, a także samo użytkowanie jest prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Samo korzystanie z monitoringu jest wręcz intuicyjne i nauka obsługi zajmie nam tu dosłownie chwilę. Dodatkowo monitoring taki nie wymaga udziału specjalisty informatyka, montera, a co najważniejsze okablowania całego mieszkania, co wiele osób zniechęca do stosowania systemu kamer. Wynika to z faktu, że system monitoringu Zerkam został tak pomyślany, aby w minimalnym stopniu korzystać z sieci internetowej, może być zatem podłączony do Internetu mobilnego.

Wiele osób obawia się też o bezpieczeństwo danych i zarejestrowanych obrazów. W tym wypadku jest to obawa nieuzasadniona. Wszystkie nagrywane obrazy zostaną zapisane na szyfrowanym serwerze, podobnym do tego, z którego korzystają operatorzy telefonii komórkowej. Sam monitoring umożliwia obserwowanie danego pomieszczenia lub budynku przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. W każdej minucie jesteśmy w stanie obejrzeć aktualny obraz lub zobaczyć nagrane wideo. Dodatkowo dostęp ten jest możliwy praktycznie z każdego miejsca na świecie. Wystarczy nam tylko dostęp do Internetu.

Swoistą nowością jest wdrożony system wykrywania ruchu, który gwarantuje, że zostaniesz powiadomiony, kiedy kamera wyczuje jakikolwiek ruch w monitorowanym pomieszczeniu. Dodatkowo sama kamera została wyposażona w diodę podczerwieni, co pozwala na uzyskiwanie doskonałej jakości obraz, także wtedy, gdy w pomieszczeniu panują absolutne ciemności. Sensor CMOS dba zaś o to, aby obraz był jak najwyższej jakości, a filtr IR CUT odpowiada za wierne odwzorowanie wszelkich barw. Dzięki temu obraz, który uzyskujesz z kamery, nie jest już „domyślny”, ale absolutnie wyraźny i pozwala na wyodrębnienie interesujących nas szczegółów, czy poszczególnych zachowań. Dostęp do samego obrazu gwarantuje bezpłatna aplikacja, która w niezwykle wygodny sposób pozwala na korzystanie z monitoringu. Ostatecznie system pozwala na umieszczanie wszelkich obrazów na stronach WWW, dzięki czemu zyskujesz dostęp i prawo do dysponowania własnymi danymi.


zamów zerkam

Monitoring online
program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl