Monitoring firmy

O zaletach monitoringu firmy mówi się od dawna. Dla nikogo nie jest więc zaskoczeniem to, że nie tylko poprawia on bezpieczeństwo pracujących w niej osób, ale również wpływa pozytywnie na ich zaangażowanie, eliminując wiele przypadków nadużyć.

Po pierwsze – bezpieczeństwo

Poziom bezpieczeństwa w biurze powinien być jak najwyższy, a staranie się o jego zapewnienie leży zarówno w interesie zatrudnionych w nim pracowników, jak i klientów, którzy do niego trafiają. Dzięki monitoringowi przez cały czas można mieć kontrolę nad tym, co się w nim dzieje, dyskretny system sprawia przy tym, że pracownicy i klienci nie czują się skrępowani. Monitoring biura potrafi przy tym eliminować zachowania niepożądane. Sama świadomość jego istnienia nakazuje zastanowienie się nad tym, czy chce się podejmować ryzyko związane z praktykami, które stoją w sprzeczności z polskim prawem. Funkcja profilaktyczna monitoringu jest przy tym tak samo ważna, jak możliwość otworzenia w dowolnej chwili zapisu z kamer.

Po drugie – przejrzystość

Monitoring firmy przyczynia się również do tego, że jest ona często postrzegana jako bardziej godna zaufania. Osoby, które się w niej pojawiają wiedzą, że w razie potrzeby odtworzenie nagrania pozwoli im dochodzić swoich racji, nie obawiają się więc, że padną ofiarą oszustwa lub jednej z wielu innych nieuczciwych praktyk. Warte podkreślenia jest również to, że monitoring biura pozwala na większą transparentność świadczonych usług, obraz z kamery może być bowiem przesyłany w czasie rzeczywistym do klienta. Co więcej, z jednego miejsca można monitorować nie jeden, ale nawet kolka biur lub oddziałów firmy, co znacząco redukuje koszty związane z obsługą systemu.

Po trzecie – prostota

Monitoring firmy, który jest oferowany przez naszą firmę, zwraca na siebie uwagę również dlatego, że mamy w jego przypadku do czynienia z rozwiązaniem o niskim poziomie skomplikowania. Jego obsługa jest intuicyjna, wystarczy bowiem, że monitorowany odział dysponuje dostępem do Internetu, a osoba chcąca kontrolować obraz z kamer posiada komputer osobisty, tablet lub telefon komórkowy z zainstalowaną specjalną aplikacją. Korzystanie z systemu monitoringu nie wymaga organizowania wielogodzinnych szkoleń, dzięki czemu rozwiązanie to niemal natychmiast może zostać wcielone w życie.


zamów zerkam

Monitoring firmy
program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl