Kontroluj firmę z dowolnego miejsca

Kontroluj firmę z dowolnego miejsca
ZERKAM to funkcjonalny i bezpieczny monitoring wideo z nagrywaniem w Chmurze Internetowej
  • Wideo na żywo i nagrania obejrzysz w każdej chwili z dowolnego miejsca na ziemi
  • Samodzielna instalacja, bez potrzeby zakupu rejestratora i instalacji okablowania
  • Przestrzeń na 7 lub 30 dni nagrań w Chmurze
  • Szyfrowanie wideo i nagrań zapewniające poufność
  • Dostępny także w miesięcznej płatności abonamentowej

POZNAJ ZERKAM

IKONKA

MINIMALNE WYMAGANIA

Kamerę podłączysz do Internetu poprzez dowolną sieć WiFi - także otwartą - lub poprzez kabel sieciowy Ethernet. Zużyjesz miesięcznie maksimum 80 GB. Średnio 35GB.
IKONKA

INSTALACJA W 3 MINUTY

Zerkam nie wymaga okablowania i rejestratora, a instalacja kamery nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej. Wszystko spokojnie zrobisz samodzielnie.
IKONKA

PODGLĄD ZAWSZE I WSZĘDZIE

Obraz na żywo oraz zarejestrowane nagrania możesz oglądać w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na świecie. Na dowolnym komputerze, tablecie lub telefonie z dostępem do Internetu.
IKONKA

HARMONOGRAMY

Dla twojej wygody masz do dyspozycji tygodniowy harmonogram czuwania kamer (kiedy i która kamera ma wykrywać alarmy) oraz tygodniowy harmonogram nagrywania (w jakich godzinach, w które dni, która kamera ma nagrywać obraz).
IKONKA

ALARMY

Czuwająca kamera cały czas analizuje obraz i kiedy wykryje ruch, natychmiast otrzymasz powiadomienie na wskazane adresy e-mail i na telefon (powiadomienie Push), a Zerkam zachowa nagranie alarmowe rozpoczynające się 5 sekund przed wykryciem ruchu.
IKONKA

NAGRYWANIE W CHMURZE

Wideo z kamery może być nagrywane na zdalnym serwerze Zerkam i można je oglądać w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Oferujemy przestrzeń na przechowywanie 168 godzin (7 dni) lub 720 godzin (30 dni) nagrań. W przypadku wykorzystania dostępnej przestrzeni, najstarsze nagrania zastępowane są najnowszymi.
program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl