Monitoring dzieci

Rodzice chcieliby mieć możliwość obserwowania swoich dzieci 24 godziny na dobę, aby móc zadbać w kompleksowy sposób o ich bezpieczeństwo. Nie zawsze jednak jest to możliwe, a dzieci starsze są już na tyle samodzielne, że chcą zostawać same w domu. Rodzice mogą dać swoim pociechom więcej swobody, pójść spokojnie do pracy i zostawić je w domu, mając cały czas wgląd w to, co robią, dzięki zainstalowanemu monitoringowi.

Dlaczego warto zdecydować się na monitoring dzieci?

Monitoring dzieci zapewnia spokój ducha dla rodziców, a jednocześnie na sprawowanie należytej opieki nad dzieckiem. Jeśli zostawiamy nieletnich samych w domu, a sami jesteśmy w pracy czy na zakupach, możemy zawsze włączyć np. w aplikacji na telefonie kamerę online i sprawdzić, czy dziecko odrabia lekcje, ogląda telewizję, albo otworzyło drzwi komuś, komu nie powinno. Zawsze mamy czas na odpowiednią reakcję, jeśli cokolwiek złego lub niepokojącego działoby się z naszym dzieckiem. Możemy sami natychmiast wrócić do domu lub wysłać tam zaufaną osobę.

Domowy monitoring przydaje się ponadto wtedy, gdy zatrudniamy nianię i chcemy wiedzieć, w jaki sposób opiekuje się ona naszym dzieckiem pod naszą nieobecność. Nigdy nie wiemy, komu w takim przypadku powierzamy swoją pociechę. Dla własnego spokoju i pewności, że dziecku na pewno nie dzieje się krzywda, warto zainwestować w dyskretny monitoring dzieci. Kamera IP obsługiwana za pośrednictwem smartfona lub konta na stronie WWW, załatwi sprawę. To mało kosztowny sposób na zdalny monitoring oraz bezpieczeństwo naszych dzieci.


zamów zerkam

Monitoring dzieci
program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl