jak działa    kamera zerkam

Videomonitoring Zerkam to system monitoringu działający poprzez sieć internetową. Po zainstalowaniu, kamera Zerkam podłącza się do Internetu i za jego pomocą transmituje zaszyfrowany obraz wideo do serwera Zerkam, a następnie obraz przesyłany jest zaszyfrowanym połączeniem do przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej.

Użytkownik może, po zalogowaniu na stronie www.zerkam.pl lub w aplikacji mobilnej, oglądać obraz z kamery z dowolnego urządzenia i miejsca, a także zarządzać swoją kamerą. Panel klienta dostępny po zalogowaniu, umożliwia między innymi podgląd live, oglądanie nagrań, włączanie/wyłączanie systemu wykrywania ruchu, planowanie nagrań czy udostępnianie obrazu z kamery innym.


kup teraz

Jak działa monitoring
zobacz recenzję naszej
usługi z antyweb.pl
Instalacja w 3 minuty

Instalacja w 3 minuty

Uruchomienie i podłączenie kamery do systemu video monitoringu Zerkam jest intuicyjne i zajmie Ci 2-3 minuty. Cały proces zamyka się w kilku prostych krokach i jest wyczerpująco opisany w dołączonej do kamery instrukcji oraz na naszej stronie. Instalacja wideo monitoringu Zerkam nie wymaga okablowania pomieszczenia, ani profesjonalnego montażysty.

Nagrywanie w chmurze

Nagrywanie w chmurze

System wideo monitoringu Zerkam oferuje nagrywanie w Chmurze. Dane pochodzące z kamery mogą być zapisywane w formie szyfrowanych nagrań na zdalnym serwerze Zerkam.

Alarmy

alarmy

Video monitoring Zerkam zawiera system wykrywania ruchu. Uzbrojona kamera analizuje obraz pod kątem wykrywania ruchu. Kiedy ruch zostanie wykryty, otrzymasz powiadomienie o zdarzeniu na wskazane adresy e-mail, a kamera zachowa nagranie rozpoczynające się 5 sekund przed wywołaniem alarmu.

Dostęp mobilny

DOSTĘP MOBILNY

Zerkam jest systemem monitoringu online na telefony i inne urządzenia mobilne. Transmisję z kamery możesz oglądać na ekranie dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. W zależności od potrzeb obraz wyświetli się na ekranie smartfona, tabletu lub komputera za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej.

Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarancja bezpieczeństwa

Monitoring wideo Zerkam gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Obraz transmitowany z kamery oraz nagrania zapisywane na serwerze Zerkam są szyfrowane.

Wysoka kompresja obrazu

Wysoka kompresja obrazu

Dzięki zastosowaniu kompresji H.264 (wykorzystywanej m.in. przez YouTube oraz serwisy VoD), kamera Zerkam nie spowalnia Twojego łącza i nie wyczerpuje limitów transferu w przeciwieństwie do standardowych kamer MJPEG.

Bezprzewodowe połączenie

BEZPRZEWODOWE POŁĄCZENIE

Kamery Zerkam nie musisz łączyć korzystając z kabla sieciowego. Współpracuje ona z każdym dostępnym na rynku routerem lub access pointem sieci bezprzewodowej (WiFi).

Udostępnianie

UDOSTĘPNIANIE

System monitoringu wideo Zerkam umożliwia udostępnianie obrazu z kamery innym osobom. Korzystając z konta Zerkam możesz udostępnić wideo z kamery wybranym osobom oraz wstrzymać udostępnianie transmisji.

Widok w nocy

Widok w nocy

Video monitoring Zerkam zapewnia również widok w nocy. Wbudowany w kamerę system 12 diod na podczerwień zagwarantuje Ci doskonały obraz w ciemnym pomieszczeniu w promieniu 10 metrów od kamery.

Podgląd na żywo

Podgląd na żywo

Monitoring online umożliwia transmisję przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu w każdej chwili możesz zobaczyć aktualne wideo.

zobacz instalację kamery
w naszym kanale ZERKAM.PL
program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl