BLOG
Przypilnujemy za Ciebie oka w głowie Przypilnujemy za Ciebie oka w głowie

Zerkasz
i wiesz

180,00 zł

kupuję

Monitoring ZERKAM

Odkryj niezwykłą elektroniczną nianię
z kamerą Zerkam

Elektroniczna niania - poznaj jej możliwości

Niania Zerkam to innowacyjna wideo niania z wykrywaniem płaczu, dwu-kierunkowym audio, konfigurowalnymi alarmami i o nieograniczonym zasięgu. Elektroniczna niania kojarzy się wielu osobom z rozwiązaniem, które znajduje zastosowanie przede wszystkim wtedy, gdy dzieci są jeszcze małe. Niania Zerkam nie zna jednak tych ograniczeń. Warto w nią zainwestować bez względu na to, ile lat mają nasi podopieczni, a nawet wtedy, gdy wcale nie mamy dzieci.

Nauka samodzielności

Gdy dzieci są coraz starsze, nieustanna troska ze strony rodziców zaczyna im w pewnym momencie przeszkadzać. Nie oznacza to jednak, że należy mieć do nich bezgranicze zaufanie. Zdobywanie samodzielności składa się z wielu etapów, czasem więc warto skontrolować postępy dziecka w sposób, który nie sugeruje mu, że nie mamy do niego zaufania. Elektroniczna niania nadaje się do tego znakomicie. Pozwala dzieciom na samodzielne organizowanie sobie czasu i wykonywanie powierzonych im zadań w właściwym sobie tempie. Czuwa jednak nad nimi i sprawia, że opiekun w każdej chwili może sprawdzić, czy dziecku nie potrzeba wsparcia z jego strony.

Ochrona i bezpieczeństwo

Kamera niania to idealne rozwiązanie także wtedy, gdy nie mamy jeszcze dzieci, którymi musimy się opiekować. Nasze domy i mieszkania to przecież nie tylko miejsca, z których jesteśmy dumni. To również łakomy kąsek dla różnego rodzaju złodziei. Nie możemy przebywać w domu przez całą dobę, aby zyskać pewność, że ocalimy go przed kradzieżą. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, aby dom pozostawał pod opieką elektronicznej niani. Wideo niania może zapisywać obraz z nich we wskazanym przez nas miejscu, w tym również w chmurze, dzięki czemu możemy liczyć na to, że będą one bezpieczne, a także – że zawsze będziemy mieli do nich wgląd. Co więcej, pliki są szyfrowane w taki sposób, aby uniemożliwić dostęp do nich osobom, którym nie zamierzamy ich pokazywać.

Obserwacja opiekunów

Elektroniczna niania może się nam przydać także wtedy, gdzie dzieci znajdują się pod opieką osoby innej niż rodzice. Niestety, doświadczenie wielu rodziców potwierdza to, że nie każda niania jest osobą stworzoną do pracy z dziećmi. Co gorsza, również relacje dzieci nie zawsze są wiarygodne, maluchy mogą bowiem koloryzować rzeczywistość, aby osiągnąć określone cele. Kamera niania rozwiązuje ten problem. Pozwala na monitorowanie aktywności dzieci i ich opiekunki, a tym samym – ułatwia uzyskanie pewności, że dzieci są pod naprawdę dobrą opieką. Pozwala też na szybsze rozstanie się z osobami niekompetentnymi które, w dłuższej perspektywie, mogłyby stanowić zagrożenie dla maluchów. Wszystko to można osiągnąć bez obawy o skomplikowaną instalację urządzenia, która wymagałaby interwencji specjalistów.

zamów nianię

Elektroniczna niania Zerkam
Korzyści

Dzięki zastosowanym technologiom możesz cieszyć się doskonałym obrazem. Elektroniczna niania z kamerą Zerkam posiada sensor CMOS gwarantujący wysoką jakość obrazu. Filtr IR CUT dba o to, aby kolory były zawsze wiernie oddane, a diody na podczerwień pozwalają na obserwowanie obrazu z kamery nawet w całkowitej ciemności.

Kolorowy Obraz

dowiedz się więcej
Gotujesz obiad, a elektroniczna niania wykryła płacz? Nie wiesz czy biec do dziecka, czy ściągać potrawy z kuchenki? Z elektroniczną nianią Zerkam, to już nie będzie problem. Wideo niania posiada funkcje Mów do dziecka, dzięki której możesz je uspokoić swoim głosem, zanim zdążysz do niego przyjść.

Dwukierunkowe audio

dowiedz się więcej
Dzięki współpracy z naukowcami firma Zerkam opracowała zaawansowany system analizy dźwięku z kamery, który pozwala na wykrycie płaczu dziecka. Dzięki temu nie musisz, jeśli nie chcesz, słuchać wszystkich odgłosów z pokoju dziecka. Możesz spokojnie posłuchać muzyki, czy oglądnąć film, a jeśli dziecko zapłacze zostaniesz o tym poinformowany!

Wykrywanie płaczu

dowiedz się więcej
Sam skonfigurujesz kiedy i jak masz być powiadomiony o wykryciu ruchu lub płaczu dziecka. Nawet jeżeli serfujesz po sieci, a aplikacja Niania działa w tle, to zauważysz lub usłyszysz powiadomienia, że coś się dzieje.

Alarmy

dowiedz się więcej
Elektryczna niania Zerkam posiada diody podczerwieni, dzięki którym gwarantuje Ci dobry obraz nawet w całkowitych ciemnościach.

Tryb dzień/noc

dowiedz się więcej
Elektroniczna niania Zerkam działa w oparciu o Twój telefon iOS lub Android. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Niania Zerkam i gotowe! Nie musisz już wszędzie chodzić z odbiornikiem video niani, a telefon masz przecież zawsze ze sobą!

Bezpłatna aplikacja

dowiedz się więcej
Już nie musisz się martwić zasięgiem video niani. Elektryczna niania Zerkam ma nieograniczony zasięg. W zasięgu Twojej sieci Wi-Fi możesz korzystać z pełnej funkcjonalności video niani, a sieć Wi-Fi masz przecież w całym domu. Ale możesz również zerkać na dziecko, gdy jesteś poza domem- w pracy, czy na zakupach. Elektryczna niania Zerkam po opuszczeniu przez Ciebie domowej sieci Wi-Fi przełącza się w tryb Zerkam w którym masz dostęp do obrazu z kamery, systemu wykrywania ruchu i możliwość nagrywania obrazu.

Nieograniczony zasięg

dowiedz się więcej
W razie potrzeby Elektryczna niania Zerkam może być wykorzystana jako kamera do monitoringu video z nagraniami w chmurze, systemem wykrywania ruchu i nagraniami alarmowymi.

Nagrywanie w chmurze

dowiedz się więcej
Elektroniczna Niania z kamerą Zerkam pozwala na jednorazowe udostępnianie obrazu innym, na przykład opiekunce. W każdym momencie możesz również zablokować dostęp dowolnej osoby.

Bezpieczne udostępnianie obrazu

dowiedz się więcej
Kamera Zerkam Niania

zerkam i wiem, że moje dziecko spokojnie śpi

"Miałam elektroniczną nianię video z dedykowanym odbiornikiem, ale się zepsuła. Trafiłam na Nianię Zerkam. Tańsza ponad połowę, a lepszy zasięg i obraz działa mi na telefonie, który zawsze mam przy sobie." Agnieszka W.
Niania

zerkam i wiem, że moje dziecko jest pod dobrą opieką

"Niania Zerkam pozwala nie tylko Ani spokojnie coś robić w kuchni, jak mała śpi, ale także ja mogę w każdej chwili zerknąć z pracy, jak Ania opiekuje się moim dzieckiem." Maria K.
Kamera Zerkam Niania Kamera Zerkam Niania Ty decydujesz jak alarm ma być sygnalizowany. Masz do wyboru: mruganie ekranu, wibrację i sygnał dźwiękowy.

zawsze wiem, czy wszystko u dziecka jest ok

"Cokolwiek robię i nawet jak prowadzę rozmowę, czy surfuje po Internecie, telefon skutecznie mnie powiadamia, że dziecko zapłakało lub zaczyna się ruszać." Dominika L.
Niania

Zerkam i wiem, że w domu jest ok

"Kiedy wyjeżdżaliśmy na wakacje, dokupiłem na miesiąc usługę nagrywania w Chmurze i byłem spokojny, bo w każdym momencie mogłem zerknąć do domu i oglądać nagrania, czy nic złego się nie wydarzyło. I wiem, że dzięki szyfrowaniu wideo, nikt inny do mojego domu nie zajrzy." Paweł J.
Niania

WYMAGANIA

Telefon iOS lub Android z zainstalowaną bezpłatną aplikacją

Telefon i kamera podłączone do tej samej sieci WiFI

Pobierz z Apple
Pobierz z Apple

program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl