BLOG
Przypilnujemy za Ciebie oka w głowie Przypilnujemy za Ciebie oka w głowie

Zerkam
Niania

Kamera Zerkam na kortach tenisowych
MIAŁAM ELEKTRONICZNĄ NIANIĘ VIDEO Z DEDYKOWANYM ODBIORNIKIEM, ALE SIĘ ZEPSUŁA. TRAFIŁAM NA NIANIĘ ZERKAM. TAŃSZA PONAD POŁOWĘ, A LEPSZY ZASIĘG I OBRAZ ORAZ DZIAŁA NA TELEFONIE, KTÓRY ZAWSZE MAM PRZY SOBIE. Agnieszka W.

Elektroniczna niania Zerkam
Korzyści

Dzięki zastosowanym technologiom możesz cieszyć się doskonałym obrazem. Elektroniczna niania z kamerą Zerkam posiada sensor CMOS gwarantujący wysoką jakość obrazu. Filtr IR CUT dba o to, aby kolory były zawsze wiernie oddane, a diody na podczerwień pozwalają na obserwowanie obrazu z kamery nawet w całkowitej ciemności.

Kolorowy Obraz

dowiedz się więcej
Gotujesz obiad, a elektroniczna niania wykryła płacz? Nie wiesz czy biec do dziecka, czy ściągać potrawy z kuchenki? Z elektroniczną nianią Zerkam, to już nie będzie problem. Wideo niania posiada funkcje Mów do dziecka, dzięki której możesz je uspokoić swoim głosem, zanim zdążysz do niego przyjść.

Dwukierunkowe audio

dowiedz się więcej
Dzięki współpracy z naukowcami firma Zerkam opracowała zaawansowany system analizy dźwięku z kamery, który pozwala na wykrycie płaczu dziecka. Dzięki temu nie musisz, jeśli nie chcesz, słuchać wszystkich odgłosów z pokoju dziecka. Możesz spokojnie posłuchać muzyki, czy oglądnąć film, a jeśli dziecko zapłacze zostaniesz o tym poinformowany!

Wykrywanie płaczu

dowiedz się więcej
Sam skonfigurujesz kiedy i jak masz być powiadomiony o wykryciu ruchu lub płaczu dziecka. Nawet jeżeli serfujesz po sieci, a aplikacja Niania działa w tle, to zauważysz lub usłyszysz powiadomienia, że coś się dzieje.

Alarmy

dowiedz się więcej
Elektryczna niania Zerkam posiada diody podczerwieni, dzięki którym gwarantuje Ci dobry obraz nawet w całkowitych ciemnościach.

Tryb dzień/noc

dowiedz się więcej
Elektroniczna niania Zerkam działa w oparciu o Twój telefon iOS lub Android. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Niania Zerkam i gotowe! Nie musisz już wszędzie chodzić z odbiornikiem video niani, a telefon masz przecież zawsze ze sobą!

Bezpłatna aplikacja

dowiedz się więcej
Już nie musisz się martwić zasięgiem video niani. Elektryczna niania Zerkam ma nieograniczony zasięg. W zasięgu Twojej sieci Wi-Fi możesz korzystać z pełnej funkcjonalności video niani, a sieć Wi-Fi masz przecież w całym domu. Ale możesz również zerkać na dziecko, gdy jesteś poza domem- w pracy, czy na zakupach. Elektryczna niania Zerkam po opuszczeniu przez Ciebie domowej sieci Wi-Fi przełącza się w tryb Zerkam w którym masz dostęp do obrazu z kamery, systemu wykrywania ruchu i możliwość nagrywania obrazu.

Nieograniczony zasięg

dowiedz się więcej
W razie potrzeby Elektryczna niania Zerkam może być wykorzystana jako kamera do monitoringu video z nagraniami w chmurze, systemem wykrywania ruchu i nagraniami alarmowymi.

Nagrywanie w chmurze

dowiedz się więcej
Elektroniczna Niania z kamerą Zerkam pozwala na jednorazowe udostępnianie obrazu innym, na przykład opiekunce. W każdym momencie możesz również zablokować dostęp dowolnej osoby.

Bezpieczne udostępnianie obrazu

dowiedz się więcej
Monitoring ZERKAM

Odkryj niezwykłą elektroniczną nianię
z kamerą Zerkam

Elektroniczna Niania z kamerą Zerkam to innowacyjna wideo niania o nieograniczonym zasięgu, zaawansowanej analizie dźwięku i z dwu-kierunkowym audio. Niania Zerkam, to również najbezpieczniejsza elektroniczna niania z kamerą na rynku. Posiada ona szereg zabezpieczeń uniemożliwiających podejrzenie obrazu przez osoby niepowołane. Nasze rozwiązanie to znacznie więcej niż tradycyjna video niania. Możesz jej używać, jako systemu domowego monitoringu video gdy jesteś na wakacjach lub obserwować co większe dzieci, opiekunka czy sprzątaczka robią w domu pod twoją nieobecność. Możesz również nagrywać obraz z kamery i zapisywać go w chmurze internetowej, dzięki czemu masz zawsze dostęp do swoich nagrań.

zamów nianię

Niania

Niania elektroniczna z kamerą, pozwala mi podglądać, jak Ania zajmuje się moim dzieckiem.

Maria K.
Niania

WYMAGANIA

Telefon iOS lub Android z zainstalowaną bezpłatną aplikacją

Telefon i kamera podłączone do tej samej sieci WiFI

Pobierz z Apple
Pobierz z Apple

program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl