dla kogo    monitoring?Znasz już zalety systemu Zerkam, prostotę jego instalacji oraz łatwe i wysoce konfigurowalne użytkowanie. Poniżej podpowiadamy w których zastosowaniach system video monitoringu Zerkam może być przydatny dla Ciebie. To nasze propozycje, przykładów wykorzystania Zerkam może być naprawdę wiele! Zerkam jest więc dla:

monitoring osób starszych – Zerkam

Dla osób opiekujących się seniorem, który mieszka sam. Zerkam wyśle powiadomienie, kiedy senior pojawi się w określonym miejscu. Możesz również nagrywać, korzystając z harmonogramu nagrań, co robi pielęgniarka lub pomoc domowa przychodząca do Twojego rodzica.

Zobacz: monitoring osób starszych
kamery do monitoringu dzieci

Dla rodziców korzystających z opiekunki. Możesz nagrać całość wizyty, możesz również zerkać na bieżąco i widzieć jak niania opiekuje się Twoim dzieckiem.

Zobacz: monitoring opiekunki
monitoring bezprzewodowy - Zerkam

Dla każdego, kto rozważa zakup lub korzysta już z systemu alarmowego. Gdy dostaniesz powiadomienie o wykryciu ruchu, nie musisz pędzić i sprawdzać co się dzieje. Możesz zerknąć do domu czy biura - w każdej chwili - bez względu na to gdzie jesteś i oglądać obraz na żywo lub zarejestrowane nagrania.

Zobacz: monitoring alarmowy
szyfrowane wideo - kamery Zerkam

Dla każdego, kto planuje zakup kamery IP i dba o poufność obrazu z kamery i nagrań. Tylko w Zerkam cała komunikacja z kamerą, wideo na żywo i nagrania są zaszyfrowane. Nikt, poza właścicielem kamery, ich nie obejrzy.

Zobacz: monitoring online
kamery IP dla firm

Dla każdego, kto chce monitorować w każdym momencie, z dowolnego miejsca w którym akurat przebywa, kilka różnych lokalizacji:
- menadżer sieci biur czy sklepów,
- właściciel kilku mieszkań,
- właściciel kilku firm.

Zobacz: monitoring firmy
kamery online - Zerkam

Dla każdego, kto chce zdalnie monitorować miejsce, gdzie nie ma stacjonarnego Internetu. System Zerkam jest zaprojektowany tak, aby minimalizować zużycie Internetu przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu i z powodzeniem działa z Internetem mobilnym dostarczanym przez operatorów sieci komórkowych.

obraz na żywo na stronie www

Dla każdego, kto chce umieścić na swojej stronie WWW zmieniające się co kilka sekund zdjęcia, pokazujące na żywo co się u niego dzieje.

elektroniczna niania Zerkam

Dla rodziców posiadających niemowlęta. Kiedy dziecko śpi możesz korzystać z funkcji Niania Wideo Zerkam - podgląd wideo, dwustronne audio oraz wykrywanie płaczu i ruchu, a kiedy wyjedziesz na wakacje użyjesz kamery do pilnowania, czy nic złego nie dzieje się w domu podczas Twojej nieobecności.

monitoring domu - Zerkam

Dla rodziców większych dzieci, które czasami przebywają same w domu. Zerkam wyśle Ci powiadomienie, kiedy dziecko wejdzie do domu. Możesz również patrzeć na żywo co robi lub nagrywać w celu późniejszego sprawdzenia.

Zobacz: monitoring dzieci
kamery do monitoringu zwierząt

Dla tych, którzy posiadają zwierzęta domowe i chcą wiedzieć co one robią jak opiekuna nie ma w domu. Możesz patrzyć na żywo, nagrywać zgodnie z ustalonym harmonogramem lub ustawić kamerę tak, żeby nagrywać kiedy pupil wejdzie w jakieś określone miejsce.

Zobacz: monitoring zwierząt
kamery do monitoringu pracowników

Dla każdej firmy, której w profil działalności szczególnie wpisuje się transparentność świadczonych usług. Dzięki funkcji udostępniania obrazu, firma taka może umożliwić sobie i/lub swoim klientom podgląd realizowanych zobowiązań (np. firma wynajmująca pomoc domową, opiekunki dla dzieci, opiekunów osób starszych czy w końcu hotel dla zwierząt).

kamery do monitoringu niani

Dla profesjonalnych opiekunek do dzieci, które przyjdą do pracy z własną kamerą i same powiedzą rodzicom: "Możecie w każdej chwili sprawdzić, czy u nas wszystko jest ok.".

program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl