monitoring    firmy i domuMonitoring firmy

Monitoring firmy kojarzy się telewizją przemysłową instalowaną w dużych firmach, tymczasem jest to rozwiązanie dostępne dla każdego i odpowiadające na szereg potrzeb klientów.
Monitoring firmy ma wiele zastosowań. Pozwala dbać o mienie i zabezpiecza przed kradzieżą. Umożliwia nadzór nad pracownikami i jakością oferowanych usług. Nasi klienci z sukcesem używają monitoringu firmy do kontrolowania procesów w firmie, rozwiązywania konfliktów z pracownikami dotyczących obsługi klienta, zwiększenia jakości obsługi klienta, czy zabezpieczenia przed kradzieżą.
Ważną korzyścią system monitoringu Zerkam jest możliwość zapisywania nagrań w Chmurze. Pozwala to na natychmiastowy dostęp do nagrania z dowolnego miejsca na świecie. Nagrania umożliwiają szybkie zweryfikowania powiadomienia o wykrytym alarmie, czy też udowodnienia kradzieży pracownikowi.
Nasz system monitoringu firmy używany jest zarówno przez sklepy, warsztaty samochodowe, salony kosmetyczne, jak i na przykład firmy farmaceutyczne.

Monitoring domowy

Nasze kamery sprawdzają się również w monitoringu domu. Monitoring domu staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w Polsce i za granicą. Nasi klienci używają monitoringu domowego do ochrony mienia, ale także do dbania o osoby starsze, nadzoru opiekunek do dzieci, czy podglądu domowych zwierząt. Domowy monitoring zapewnia spokój, gdy wyjeżdżasz na wakacje, lub gdy posiadasz nieruchomości z dala od codziennego miejsca zamieszkania. Z doświadczeń naszych klientów wynika, że monitoring domowy ma wiele zastosowań i spełnia wiele różnych potrzeb.
Najczęściej nasi klienci używają monitoringu domowego do ochrony mienia (domu, garażu, czy dalekiej nieruchomości) oraz do podglądu opiekunek i osób starszych mieszkających samotnie.

Zobacz, jak wiele może zrobić dla Ciebie monitoring domu i firmy Zerkam!

Monitoring domowy

Monitoring niani
Sprawdzić, jak niania opiekuje się dzieckiem, gdy jesteś w pracy
Monitoring dziecka
Zobaczyć, co robi Twoje dziecko, gdy jesteś poza domem
Monitoring seniora
Upewnić się, czy wszystko w porządku u Twoich bliskich

Monitoring domu

Monitoring domu
Sprawdzić, czy Twój dom jest bezpieczny, gdy przebywasz na urlopie
Monitoring sprzątaczki
Upewnić się, czy osoba sprzątająca Twoją firmę lub dom jest godna zaufania
Monitoring psa, monitoring kota
Zobaczyć, co robi Twój pupil, gdy nie ma Cię w domu

Monitoring firmy

Monitoring firmy
Sprawdzić, co dzieje się w firmie podczas Twojej nieobecności
Monitoring pracowników
Zweryfikować, czy Twoi pracownicy sumiennie i uczciwie pracują
Monitoring przedszkola
Pokazać rodzicom, że ich dzieci są bezpieczne w Twojej placówce
program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl