Monitoring w kodeksie pracy

Monitoring pracowników to temat kontrowersyjny i trudny, ponieważ zderzają się tu interesy pracodawcy, który chciałby mieć oko na każdego pracownika oraz interesy samego pracownika, który zwyczajnie nie chce być przedmiotem stałej obserwacji. Sprawę regulują, w sposób całkiem skuteczny, przepisy kodeksu pracy.

Czytaj dalej

Na czym polega różnica pomiędzy kamerami analogowymi a IP?

Kamery analogowe i kamery IP to dwa najczęściej stosowane obecnie standardy, zarówno w monitoringu przemysłowym, jak i w mniej profesjonalnych domowych systemach monitoringu. Starsze, klasyczne rozwiązanie monitoringu, czyli kamery analogowe, są powoli wypierane przez nowocześniejsze rozwiązanie oparte o technologie internetowe, ale kamery analogowe wciąż mają swoje zalety i cały czas jeszcze buduje się systemy monitoringu w oparciu właśnie o nie.

Czytaj dalej

Praca w podróży

Praca zdalna staje się coraz bardziej popularna zarówno wśród pracowników, jak i pracodawców. Takie podejście pozwala w pełni wykorzystać potencjał pracowników jak też nasz jako przedsiębiorcy.

Czytaj dalej

Monitoring do garażu

Każdy człowiek pragnie chronić odpowiednio swój samochód oraz swój dom. W tej chwili mamy ku temu lepsze możliwości niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki technologii która stale się rozwija i która oferuje nam tak wiele nowych rozwiązań. Coraz popularniejsze staje się między innymi monitorowanie budynków, żeby w porę móc uchwycić jakieś niepokojące zachowania przechodniów czy samo włamanie. Monitoring do garażu to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala poczuć się bezpieczniejszym we własnym domu.
Co jest w tej chwili w ofercie?

Czytaj dalej