Monitoring do garażu

Każdy człowiek pragnie chronić odpowiednio swój samochód oraz swój dom. W tej chwili mamy ku temu lepsze możliwości niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki technologii która stale się rozwija i która oferuje nam tak wiele nowych rozwiązań. Coraz popularniejsze staje się między innymi monitorowanie budynków, żeby w porę móc uchwycić jakieś niepokojące zachowania przechodniów czy samo włamanie. Monitoring do garażu to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala poczuć się bezpieczniejszym we własnym domu.
Co jest w tej chwili w ofercie?

Monitoring do garażu – zalety rozwiązania

Większość osób, które są przeciwne montowaniu kamer przy budynku mieszkalnym, twierdzą że strzegą swojej prywatności. Nie chcą się zastanawiać, czy ktoś ich nie obserwuje – takie poczucie sprawia bowiem, że czują się mniej komfortowo. Warto jednak pamiętać, że nagrywane treści mają przede wszystkim chronić mieszkańców. Monitoring garażu pozwala mieć pewność, że nikt nie włamał się do środka, nie ukradł czegoś, nie uszkodził wozu i tak dalej. To olbrzymi komfort i spokój – można mieć pewność, że gdyby cokolwiek się działo, sprzęt to uwieczni i o tym poinformuje. Podobnie jak wiele osób nagrywa w tej chwili to co dzieje się na drodze, tak możemy korzystać z kamer, żeby jeszcze lepiej strzec swojego bezpieczeństwa wokół domu.

Monitoring do garażu – co warto wiedzieć?

Często już sama kamera zewnętrzna, zamontowana na budynku, jest w stanie zniechęcić potencjalnych rabusiów. Wiedzą oni, że całe zdarzenie jest monitorowane i będzie nagrane – a zatem zwiększa się szansa ich złapania. Ponieważ w tej chwili nadal nie wszyscy korzystają z podobnego monitoringu, złodzieje wciąż wybierają raczej domy, w których takiego monitoringu nie ma. Małe, nowoczesne kamery posiadają mnóstwo atutów – możliwość nagrywania w Chmurze i dostęp do nagrań w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca, a także wysyłanie powiadomień, gdy kamera zarejestruje ruch. Dzięki temu właściciel budynku od razu wie, że coś się dzieje i może w każdej chwili sprawdzić co się stało.

System Zerkam – nowoczesne rozwiązanie

System Zerkam jest bardzo nowoczesny i znajduje zastosowanie w rosnącej liczbie domów. Wyróżnia się prostotą instalacji, a także łatwością późniejszej obsługi. Kamera zewnętrzna wykrywa ruch, oferuje obraz w kolorze, działa w trybie Dzień/Noc, a także oferuje bezpłatną, dedykowaną aplikację. W dodatku można liczyć na polskojęzyczne wsparcie techniczne, co również jest wielkim plusem. W tej chwili warto zadbać o bezpieczeństwo swojego domu i pojazdu. Montaż monitoringu jest na to doskonałym sposobem!