Elektroniczna Niania – jakie są zalety korzystania?

Elektroniczna Niania to nowoczesne urządzenie, które pozwala w każdej chwili mieć dziecko na oku – nawet, jeśli znajdujemy się w innym niż ono pomieszczeniu. Taka Niania ma bardzo dobry zasięg, dzięki czemu można dowolnie poruszać się po domu i jednocześnie cały czas znajdować się blisko dziecka. Co więcej, możemy być nawet poza zasięgiem sieci wi-fi, aby widzieć doskonałą jakość obrazu. Urządzenie posiada wykrywacz płaczu, dlatego od razu poinformuje, kiedy dziecko jest niespokojne. Umożliwia on stały monitoring miejsca, gdzie znajduje się dziecko, aby rodzice mogli być spokojni, że wszystko jest w porządku.

Spokojne dziecko, spokojni rodzice

Jakie jeszcze zalety posiada ten wideo rejestrator? Urządzenie będzie skonfigurowane z telefonem (w tym celu wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Niania Zerkam), a na nim będą mogły pojawić się powiadomienia, jeśli dziecko zacznie płakać. Sposób powiadomienia można ustawić dowolnie, może to być: wibracja, piszczenie, mruganie albo wszystko na raz – nie trzeba nawet patrzeć na telefon, żeby otrzymać powiadomienie. Trzymajmy telefon przy sobie, a możemy być pewni, że nie przegapimy żadnego komunikatu od Niani Zerkam.

Uspokój dziecko swoim głosem

Dużą zaletą jest także dwustronne audio, dzięki któremu stanie się możliwe przesłanie własnych słów do dziecka. Dzieci reagują na dźwięki i znajomy głos, uspokoi je do czasu aż będziemy w stanie zająć się nimi osobiście.

Firma Zerkam dba bardzo o bezpieczeństwo, co jest naszym głównym atutem. Przesyłany obraz jest szyfrowany, dlatego jest w pełni bezpieczny. Co więcej, ten sam obraz może być później odtwarzany tak, aby mogło go zobaczyć więcej osób. Można też zablokować obraz dla konkretnej osoby, np. dla opiekunki, jeśli z jakichś powodów nie chce się go udostępniać. Lub w drugą stronę, kiedy chcemy ułatwić pracę opiekunce i udostępnić jej obraz z kamery Zerkam, jednocześnie zostawiając sobie możliwość podglądnięcia co się dzieje u naszego dziecka w każdej chwili. Obraz będzie widoczny i w dzień, i w nocy, ponieważ urządzenie posiada diody podczerwieni, przez co obraz jest wyraźny nawet w ciemności.