Bezpieczne nagrania z kamery

Kamery Zerkam to jedyne na rynku kamery szyfrujące wideo na żywo oraz nagrania w chmurze Internetowej! Zerkam oferuje bezpieczeństwo Twoich danych na poziomie bankowym. Cała komunikacja kamery jest szyfrowana, a kamera Zerkam komunikuje się jedynie z serwerem Zerkam. Inne - dostępne na rynku kamery IP - nie posiadają szyfrowania obrazu oraz komunikują się z niebezpiecznymi serwerami w Chinach. Z nami Twoja prywatność jest pod najlepszą opieką.

Zadbaj o poufność swoich danych! Chyba nie chcesz, żeby obraz z Twojej kamery znalazł się na podobnej stronie, a jest ich w sieci tysiące, popatrz np. tutaj.


kup teraz

Jak działa monitoring
zobacz recenzję naszej
usługi z antyweb.pl
Instalacja w 3 minuty

Instalacja w 3 minuty

Zerkam nie wymaga okablowania, a instalacja kamery nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej - polega tylko na pokazaniu kamerze wygenerowanego przez serwis www.zerkam.pl QR kodu. Wszystko bez problemu zrobisz sam. Kamerę możesz podłączyć do Internetu poprzez dowolną sieć WiFi - także otwartą - lub poprzez kabel sieciowy Ethernet.

Nagrywanie w chmurze

Nagrywanie w chmurze

Zaszyfrowane wideo z kamery może być nagrywane na zdalnym serwerze Zerkam. Można nagrywać zdarzenia alarmowe, nagrania na żądanie lub zaplanowane. Można je oglądać w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na Ziemi. Oferujemy przestrzeń na przechowywanie 168 godzin (7 dni) lub 720 (30 dni) nagrań. W przypadku całkowitego wykorzystania dostępnej przestrzeni, najstarsze nagrania zastępowane są najnowszymi.

Alarmy

alarmy

Video monitoring Zerkam zawiera system wykrywania ruchu. Uzbrojona kamera analizuje obraz pod kątem wykrywania ruchu. Kiedy ruch zostanie wykryty, otrzymasz powiadomienie o zdarzeniu na wskazane adresy e-mail lub na telefon w formie powiadomienia Push, a kamera zachowa nagranie rozpoczynające się 5 sekund przed wywołaniem alarmu.

Dostęp do systemu

DOSTĘP DO SYSTEMU

Obraz na żywo oraz nagrania można oglądać w dowolnym momencie z dowolnego urządzenia – komputer, tablet, telefon (iOS i Android) podłączonego do Internetu. Do korzystania z Zerkam na telefonach polecamy skorzystanie z bezpłatnych aplikacji Zerkam.

Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarancja bezpieczeństwa

Monitoring wideo Zerkam gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Obraz transmitowany z kamery oraz nagrania zapisywane na serwerze Zerkam są szyfrowane. Tylko Ty je możesz oglądać.

Podgląd na żywo

Podgląd na żywo

Obraz na żywo z kamer oraz zarejestrowane nagrania możesz oglądać w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Jedynym wymaganiem jest dostęp do Internetu na Twoim komputerze, tablecie lub telefonie.

Minimalne wykorzystanie łącza internetowego

MINIMALNE WYKORZYSTANIE ŁĄCZA INTERNETOWEGO

Zerkam został tak zaprojektowany, aby zapewnić optymalną jakość obrazu przy minimalnym wykorzystaniu łącza internetowego. Kamery dla poprawnego działania wymagają, w zależności od rodzaju, od 256 do 520 kb/s. Będą z powodzeniem działać z Internetem mobilnym.

Połączenie sieciowe

POŁĄCZENIE SIECIOWE

Kamery Zerkam mogą działać z wykorzystaniem zaszyfrowanych lub otwartych sieci WiFi jak i z wykorzystaniem połączenia kablem Ethernet. W każdym z tych przypadków instalacja kamery jest bardzo prosta i z powodzeniem wykonasz ją sam.

Harmonogramy

HARMONOGRAMY

Dla twojej wygody masz do dyspozycji tygodniowy harmonogram czuwania kamer (kiedy i która kamera ma wykrywać alarmy) oraz tygodniowy harmonogram nagrywania (w jakich godzinach, w które dni, która kamera ma nagrywać obraz).

Widok w nocy

WIDOK W NOCY

Video monitoring Zerkam zapewnia również widok w nocy. Wbudowany w kamerę system 12 diód na podczerwień zagwarantuje Ci doskonały obraz w ciemnym pomieszczeniu w promieniu 10 metrów od kamery, a wbudowany filtr IR Cut zapewnia poprawne odwzorowanie kolorów.

Indywidualne ustawienia

INDYWIDUALNE USTAWIENIA

Optymalna czułość kamery na ruch zależy od miejsca w którym kamerę postawisz. Dlatego udostępniliśmy możliwość indywidualnego ustawiania czułości dla każdej z kamer, osobno na dzień i osobno na noc.

Udostępnianie

UDOSTĘPNIANIE

Zerkam umożliwia udostępnianie obrazu na żywo z kamery innej osobie bez podawania Twojego hasła. W każdym momencie możesz takie udostępnianie włączyć i wyłączyć.

zobacz instalację kamery
w naszym kanale ZERKAM.PL
program regionalny
mazowsze
mazowsze

Rozwój przedsiębiorstwa Zerkam Sp. z o.o. oraz dywersyfikacja jego produkcji poprzez stworzenie nowych produktów, w tym Kamery Niania Zerkam, Kamery HD Zerkam oraz Kamery Zewnętrznej Zerkam. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone Zerkam.pl